Daniel TůmaDaniel Tůma
*1978, Praha

Už jako šestiletý si neobratně brnkal na malinké mechanické piánko bez půl tónů a vymýšlel si první melodie. Nejinak tomu bylo se strýcovou akustickou kytarou, kterou nejprve trápil svými nešikovnými prsty a poté ji zapomněl na dvorku, kde zmokla a byla na odpis. Díky lásce k britské skupině Queen se k mučení nástrojů v sedmé třídě vrátil. V devátém ročníku začal brát hodiny bicích nástrojů u profesora Kympla.
Na střední škole spoluzaložil s Ondřejem Timplem, Petrem Tůmou a Láďou Hráským rockovou skupinu Mayflower. Poté následovalo akustické kvarteto Sparkling Water.
V roce 2005 se připojil ke skupině Pawouczech, kde hrál na basu a později na bicí. A Konečně v roce 2009 s bratrancem Petrem Tůmou začali vystupovat pod názvem Smějící se bestie.

Petr TůmaPetr Tůma
*1984, Praha

Jednoho letního srpnového dne kolem roku 1995 jsem byl se svou rodinou na dovolené v jižních Čechách. Můj bratranec Dan tam na svém mono kazeťáku značky Aiwa pouštěl skupinu Queen. A tam to začalo. Dan hrál jakoby na bicí a já jakoby zpíval do své pěsti coby mikrofonu. Osud tomu chtěl a po letech jsem už byl druhým zpěvákem kapely Mayflower. Po následném neúspěšném startu baskytaristy jsem už jen zpíval. O to se snažím dodnes:)

Ondra Laadvee PtáčekOndra Laadvee Ptáček
*1983, Praha

Táta mě začal seznamovat s Beatles, Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple. Teda ne osobně. Od 10 let hraju na kytaru pod vlivem těchto ostrovních kapel, postupně mě začali oslovovat Oasis, Coldplay, U2, Muse, Stouni atd. Kromě toho jsem se učil hrát klasiku na piano. Hrál jsem krátce na elektriku v několika kapelách. Pak jsem potkal písničkáře Sunbeama a postupně jsem přesedlal na akustickou kytaru, nejdřív jsem mu dělal doprovod, pak jsme vystupovali i odděleně a začal jsem hrát svoje věci. V roce 2015 jsme pod názvem Laadvee začali vystupovat s Tomášem Kvasničkou a dalšími muzikanty (to už zase s elektrikou) a často jsme na sebe naráželi s Bestiemi. Slovo dalo slovo a po vyšumění Laadvee jsme s Tomem oba do Bestií postupně nalezli. Líbí se mi, že je to parta dobrejch muzikantů, prostě mě s nima baví hrát :-).

Tomáš KvasničkaTomáš Kvasnička
*1984, Ústí nad Orlicí

Dá se říct, že celá moje rodina hraje na housle. Rodiče učí na konzervatoři, takže jsem byl pochopitelně jejich pokusný králík už od svých tří let. Housle mi vydržely dalších 13 let. Během toho jsem se tak trochu naučil na klavír a svépomocí taky na kytaru. Mojí další hudební láskou se ale staly bicí, na které jsem začal hrát, když jsem chodil na gympl. Na konci střední jsem měl zásadní dilema - buď konzervatoř, nebo na vysokou do Prahy. Zvítězilo nakonec to druhé. V Praze jsem začal hrát v kapele Pale Blue Something, která se ale rozpadla a mě došlo, že bych taky rád skládal svoje písničky. Tak jsem si koupil elektriku a založit kapelu Banana Storm. Ta se taky rozpadla. Tak jsem hrál chvíli sólo, ale to se taky rozpadlo. Nakonec jsem se dostal do kapely Laadvee, ve které jsem se seznámil s Danem Tůmou. Když z Bestií odešel Aleš, Dan mi nabídl, abych to s nimi zkusil. Tak jsem tady a jsem za to moc rád!

Petra RožnovskáPetra Rožnovská
*1980, Praha

Rodiče ji odmalička vedli ke hře na hudební nástroje. Maminka (učitelka klavíru) ji chtěla, stejně jako starší sestru, také zapsat do hodin klavíru. Tam však vydržela chodit jen rok. Postavila si hlavu a doslova si vydupala housle. Osm let chodila do lidušky do houslí, poté ještě pár let soukromě k prof. Václavu Vydrovi.
Od 14 let hrála v kapele Budete spokojeni, která se vyznačovala hlavně tím, že se její členové střídali u různých nástrojů. Zde poprvé usedne na dvě písně za bicí. Ty ji uchvátí a v osmnácti začne chodit do ZUŠ na hodiny bicích k Jaroslavu Rojarovi. Po třech letech s výukou končí a začíná se zase aktivněji věnovat houslím. Momentálně uvolnila místo za bicí soupravou Danovi a většinu písní basuje.